Lista aktualności Lista aktualności

"Ele - Mele, ptasie trele!"

„Ele-Mele, ptasie trele!”

KONKURS!

#zostańWdomu#nienudźsię#bądźkreatywny#

Nadal ograniczamy kontakty społeczne i nie wychodzimy z domu. Taka izolacja nie jest łatwa szczególnie dla dzieci. Proponujemy więc udział w wyjątkowym konkursie.

Wszystko można zrobić w domu, a nagrodę ufundowaną przez Nadleśnictwo Wejherowo oraz Akwarium Gdyńskie odebrać już po cofnięciu zakazów i ograniczeń związanych z koronawirusem.   

Razem z Akwarium Gdyńskim

ogłaszamy

konkurs plastyczno-dźwiękowy

dla uczniów szkół podstawowych.

Konkurs trwa do 28 maja br.

Co należy zrobić?

Po pierwsze obserwować to, co dzieje się za oknem w świecie przyrody, czyli wypatrzyć jakiegoś ptaka. Potem należy go narysować, określić gatunek. Jeszcze tylko należy nagrać swój śpiew, naśladujący oryginalne ptasie trele (tu koniecznie trzeba wesprzeć się nagraniami z internetu).

Na koniec wystarczy zrobić zdjęcie pracy i wysłać na wskazany adres. Cały komplet załączników należy przesłać na adres e-mail: ptasietrele@mir.gdynia.pl z dopiskiem w temacie wiadomości „Ele-Mele, ptasie trele!”. Decyduje data i godzina wpływu na w/w. adres e-mail.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

Kategoria 1: uczniowie klas   I,  II, III szkoły podstawowej

Kategoria 2: uczniowie klas IV, V, VI szkoły podstawowej

Udział w Konkursie wymaga pisemnej zgody rodzica lub opiekuna. Wszystkie szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie.