Lista aktualności
BIEGAM BO LUBIĘ LASY
BiegamBoLubię Lasy – ruszamy z ogólnopolską akcją „Trenuj w lesie”!
BiegamBoLubię LASY to wszelka aktywność i rekreacja sportowa na terenach leśnych. Inicjatywa „Trenuj w lesie” ruszyła 10 października, a prowadzona jest przez wykwalifikowanych trenerów lekkiej atletyki. Więcej o akcji można poczytać na stronie organizatorów.
W Nadleśnictwie Wejherowo można trenować w każdą niedzielę od godz. 10.00. Miejsce spotkania to Kąpino - przy boisku ul. Parkowa 5. Treningi poprowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów lekkiej atletyki, a cała akcja jest organizowana wspólnie z Centrum Informacji Lasów Państwowych oraz Regionalnymi Dyrekcjami Lasów Państwowych.
W całej Polsce do wyboru jest 20 lokalizacji leśnych, a cały cykl spotkań potrwa do 20 grudnia. Każdy trening trwa godzinę i jest przeznaczony zarówno dla bardziej zaawansowanych biegaczy, jak i tych, którzy zarówno na szlakach leśnych jak i w ogóle stawiają swoje pierwsze biegowe kroki.