Lista aktualności Lista aktualności

QUESTING

ODKRYJ LAS ZA MUZĄ!

Nieopodal Wejherowa przy Ośrodku Edukacji Przyrodniczo - leśnej Muza, przygotowaliśmy dla Państwa dodatkową atrakcję - QUEST na ścieżce "Las za Muzą".

Poniżej  znajdują się niezbędne informacje oraz do pobrania mapka.

 

Gdzie to jest?

Każdy MŁODY WĘDROWIEC musi dotrzeć do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej „Muza”, który położony jest w lesie w odległości ok. 8 km od centrum Wejherowa, w leśnictwie Kępino. Akcja wyprawy toczyć się będzie na jednej ze ścieżek edukacyjnych Nadleśnictwa Wejherowo „LAS ZA MUZĄ”. Przygoda rozpoczyna się na parkingu położonym tuż przy ośrodku.

 

Jaka jest tematyka?

QUEST proponuje przejście trasą, na której można m. in. poznać ciekawostki o gatunkach roślin i zwierząt występujących na obszarze PUSZCZY DARŻLUBSKIEJ. Podczas wędrówki  rozwiązuje się zagadki, które ostatecznie doprowadzą do odnalezienia rozwiązania - skarbu.

 

Co ze sobą zabrać?

W lesie NIEZBĘDNY jest dobry humor! A dodatkowo przydać się może: woda, przekąska, długopis lub ołówek, miara lub linijka, aparat fotograficzny, ewentualnie telefon komórkowy. PAMIĘTAJ też o odpowiednim ubraniu, dostosowanym do warunków pogodowych.

 

Czas przejścia:

Całą trasę POKONASZ w ok. 60 minut.

 

Zapraszamy!

Materiały do pobrania