Webcontent-Anzeige Webcontent-Anzeige

Darżlubie

Leśniczy Tomasz Turulski
606 681 179

ul.Leśna 34  
Darżlubie
84-100 Puck

tomasz.turulski@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Piotr Greca - tel. 600 319 521

lokalizacja

Domatowo

Leśniczy Małgorzata Hoppe
696 047 593

ul. Bielawska 36
Domatowo
84-106 Leśniewo

malgorzata.hoppe@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Leszek Łepek

Podleśniczy: Jakub Rzepa - tel. 692 406 541

lokalizacja

Sobieńczyce/OHZ 16

Leśniczy Andrzej Szambelańczyk
606 681 041

Porąb 27
84-110 Krokowa

andrzej.szambelańczyk@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy OHZ: Krzysztof Bradtke - tel. 880 789 738

Podleśniczy: Artur Czapiewski - tel. 606 675 344

lokalizacja

Jastarnia

Leśniczy Jacek Konieczny
604 401 258

ul. Leśna 15
84-140 Jastarnia

jacek.konieczny@gdansk.lasy.gov.pl

lokalizacja

Kępino

Leśniczy Marcin Kowalski
606 681 052

Kąpino.Osada Leśna 1
84-200 Wejherowo

marcin.kowalski@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Mateusz Heise - tel. 600 892 384

lokalizacja

Lisewo

Leśniczy Patryk Wenta
606 681 161

ul. Wejherowska 2
84-110 Lisewo

patryk.wenta@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Marcin Dudkiewicz - tel. 600 049 142

lokalizacja

Mechowo

p.o. Leśniczego Edward Jednachowski
608 695 570

Mechowo ul. Ks. Zygmunta Trelli 4 
84-106 Leśniewo

edward.jednachowski@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Andrzej Bukowski - tel. 692 406 472

lokalizacja

Nanice

Leśniczy Waldemar Lisius
606 675 156

ul. Chopina 50
84-200 Wejherowo

waldemar.lisius@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Paweł Zwierzycki - tel. 662 262 236

lokalizacja

Orle

Leśniczy Paweł Błaszyk
696 011 315

ul. Szkolna 25
Orle
84-252 Zamostne 

pawel.blaszczyk@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Kornelia Odrzywołek tel. 784 066 346

lokalizacja

Piaśnica

Leśniczy Tomasz Jopek
692 406 473

ul. Kaszubska 30
Wielka Piaśnica
84-106 Leśniewo

tomasz.jopek@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Krzysztof Negowski - tel. 696 419 707

lokalizacja

Rybno

Leśniczy Krzysztof Wróblewski
606 675 374

ul. Długa 21
84-252 Rybno

krzysztof.wroblewski@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Kazimierz Barłóg - tel. 606 681 173

 

lokalizacja

Sławutówko

Leśniczy Krzysztof Bosak
606 675 384

Sławutówko 21
84-100 Puck

krzysztof.bosak@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Dawid Rogowski - tel. 608 695 326

lokalizacja

Starzyno

Leśniczy Paweł Thiel
606 675 403

ul. Długa 72
84-107 Starzyno

pawel.thiel@gdansk.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Włodzimierz Borucki - tel. 662 162 961

lokalizacja