Asset Publisher Asset Publisher

VIII Wielki Spływ Kajakowy

Zapraszamy do wzięcia udziału! Zapisy czas start!

 

Samorząd Województwa Pomorskiego wraz z Gminą Wejherowo, Gminą Miastem Wejherowo, Starostwem Powiatowym Wejherowo, Gminą Miastem Reda, Nadleśnictwem Wejherowo i Nadleśnictwem Strzebielino, jako partnerami wydarzenia, mają zaszczyt zaprosić do udziału w VIII Wielkim Spływie Kajakowym organizowanym w oparciu o przedsięwzięcie strategiczne „Pomorskie Szlaki Kajakowe”, który odbędzie się dnia 22 czerwca 2024r.

Każdy z minionych spływów cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników! Wierzymy, że w tym roku będzie podobnie. Zapraszamy doświadczonych kajakarzy, amatorów i rodziny z dziećmi.

Poprzednie spływy to rzeki Wisła, Radunia, Brda, Nogat, Wda, Wierzyca i Motława. Tegoroczny spływ został zaplanowany na rzece Reda.

 

Celem wydarzenie jest integracji środowiska wodniackiego, promocja regionu, popularyzacja turystyki kajakowej na terenie województwa pomorskiego.

Każdy z kajakarzy otrzyma pakiet startowy oraz gadżety przygotowane przez współorganizatorów spływu.

Na zakończenie spływu dla jego uczestników organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje na słodko i słono, na ciepło i zimno z muzyką w tle.

 

Nad bezpieczeństwem uczestników na wodzie czuwać będą ratownicy Tczewskiego WOPR.

 

Udział w spływie jest odpłatny (wpisowe wynosi 38 zł od osoby).

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizacja spływu zostanie przełożona na dzień 29 czerwca 2024r. Takiego scenariusza nie zakładamy.

 

 

Zapisy oraz pełna informacja znajduje się na stronie: www.e-kajakowo.pl

Zapraszamy do rejestracji!!